top-foto.jpg

Kontakt

Find din lokale forhandler.

På kortet her kan du se, hvilke lande i Europa der allerede forhandler Safety Bull. Hvis du ikke kan finde en forhandler i nærheden af dig, skal du skrive en mail til info@safetybull.com

Er du interesseret i at blive forhandler? Så besøg vores side Bliv forhandler.

Google Map...

Find en forhandler:

Oversigt: Liste over forhandlere

Belgien
Cofa Pro
Glasstraat 39
2970 Merksem

Kontakt:
Erwin Loenders
(+32) 0 472 47 58 16
erwin@cofapro.be
https://cofapro.be/

Danmark
Faldsikring.nu
Roskildevej 342
2630 Taastrup

Kontakt:
Morten Grønfeldt
(+45) 60 66 04 99
morten@faldsikring.nu
http://faldsikring.nu/

Dubai
Safe Gear
Office No. 403, Saheel 1
Al Nahda 1, Dubai

Kontakt:
Yoonus MP
(+971) 585 48 6001
yoonus@safegear.ae
https://safegear.ae/

Estland
Katusemaailm
Reti tee 12, Peetri
75312 Harju maakond

Kontakt:
Janek Kolk
(+372) 56 45 05 27
janek@katusemaailm.ee
https://katusemaailm.ee/

Finland
Safeguard Engineering
Teollisuuskatu 4
08150 Lohja Finland

Kontakt:
Mikko Korhonen
(+358) 0 40 510 2421
mikko.korhonen@safeguard.fi
https://www.safeguard.fi/

Finland
Skydda Suomi Oy
Vanhatie 11
15210 Lahti

Kontakt:
Petri Kesti
(+358) 40 8417027
petri.kesti@skydda.fi
https://site.skydda.fi/

Frankrig
Condor Safety
Krommebeekstraat 44
8930 Menen

Kontakt:
Stijn Hinnekens
(+32) (0) 56 22 50 22
info@condorsafety.be
https://www.condorsafety.fr

Holland
Safe Site powered by Mennens
Heliniumweg 6
3133 AX Vlaardingen

Kontakt:
Dirk van Bliswijk
(+31) 64 20 35 093
dirk.van.bliswijk@mennens.nl
https://www.mennens.nl/

Irland
Select Access
Unit 22A, Kingswood Business
VK09 Dublin 22

Kontakt:
Brian Duffy
(+353) 087 9752 923
brian@selectaccess.ie
https://www.selectaccess.ie/

Italien
Kron Safety
Ahraue 12
39031 San Giorgio BZ

Kontakt:
Christian Berger
(+39) 0474 862 027
christian@kronsafety.com
https://kronsafety.com/

Norge
ABC Fallsikring
Korniveien 8
3157 Barkåker

Kontakt:
Idar Wallumrød
(+47) 483 10 001
idar@abcfallsikring.no
https://abcfallsikring.no/

Polen
Wertikal
ul. Lakowa 1
32-080 Zabierzow

Kontakt:
Jan Lipiarski
(+48) 604 077 427
jlipiarski@wertykal.pl
https://wertykal.pl/

Schweiz
ABS Safety GmbH
Gewebering 3
47623 Keveloer

Kontakt:

(+49) 2832 97281-0
info@absturzsicherung.de
https://www.absturzsicherung.de/

Slovenien
UTG Vodnik d.o.o.
Vir, Tolstojeva 12
1230 Domžale

Kontakt:
Uros Vodnik
(+386) 1 724-82-58
info@utg-vodnik.si
https://www.utg-vodnik.si/

Storbritannien
Select Access
268 Bath Road
SL14DX Slough

Kontakt:
Brian Duffy
(+353) 087 9752 923
brian@selectaccess.ie
https://www.selectaccess.ie/

Sverige
IRSE
Gullringsbovägen 8A
443 51 Lerum

Kontakt:
Magnus Magnusson
(+46) 0 31-795 70 80
magnus@irse.se
http://www.irse.se/

Tjekkiet
Nepadej
Předvrší 846
725 26 Ostrava Krásné Pole

Kontakt:
Martin Petruska
(+420) 776 542 887
petruska@nepadej.cz
https://nepadej.cz/

Tyskland
ABS Safety GmbH
Gewebering 3
47623 Keveloer

Kontakt:

(+49) 2832 97281-0
info@absturzsicherung.de
https://www.absturzsicherung.de/

Østrig
ABS Safety GmbH
Gewebering 3
47623 Keveloer

Kontakt:

(+49) 2832 97281-0
info@absturzsicherung.dk
https://www.absturzsicherung.de/